TRYSKÁNÍ povrchů

Abrazivo ocelový granulát (S) – Ocelové kuličky (broky)

Kulatý ocelový granulát typu S je vyroben z nadeutektoidní speciálně upravené oceli. Má jemnou homogenní strukturu temperovaného martenzitu, která vykazuje optimální odrazovou pružnost a odolnost proti únavě materiálu. Tento materiál je optimální pro většinu aplikací využívajících tryskání pomocí metacích kol. Vlastnosti tohoto výrobku, především jeho životnost a odolnost proti rázům, umožňují maximální čistící účinek
při optimálních nákladech.

Abrazivo ocelová drť (GH, GL, GP)

Ocelová ostrohranná drť se vyrábí drcením speciálně tepelně upravených zrn granulátu. Používá se pro čištění a úpravu povrchu. Tento materiál je optimální pro většinu aplikací využívajících tryskání pomocí tlakovzdušného tryskání, ale dle nových výzkumů a jejich výsledku je ostrohranné drť vhodnější a ekonomičtější i pro stroje s metacími koly – v těchto případech je ale nutná konzultace s obchodním oddělením. Přední vlastností tohoto výrobku je především rychlost tryskání a také jeho schopnost perfektního tryskání – lepší kotvící profil pro aplikaci barev než u granulátu.

Abrazivo balotina (skleněné kuličky)

Jedná se o skleněné mikrokuličky, které jsou vhodné pro tryskání v uzavřených systémech s možností recyklace abraziva. Balotina umožňuje velmi šetrné tryskání bez poškození materiálu. Můžete ji využít pro jemné leštění nerezového materiálu.

Rozměr výrobku v max. velikosti: 1500x2000x4000 mm

 

Kontakty

BSL Industrie a.s.
Tel. +420 572 633 172
Fax +420 572 632 040
bsl@bslindustrie.cz