PRODUKTY A POVRCHOVÉ ÚPRAVY

 

Poplastované plechy

Vyrábíme a vyvíjíme poplastované plechy a profily, které jsou určeny pro hydroizolaci
konstrukcí a systémové řešení střech, přepravní boxy a palety pro balící a přepravní systémy. ROOFPLAN, FLEXOPLAN, Profily z poplastovaných plechů

Práškové lakování Komaxit

Povlakování kovů práškovými plastickými polyesterovými barvami, které se nanáší na vhodně předupravený kov (zinkovaný, odmaštěný fosfátováním) elektrostaticky stříkáním.

 

Práškové lakování Termoplast

Termoplastické povlakování kovů je založeno na modifikovaných polyolefínech a polyamidech a může být použito na měkkou ocel, hliník a galvanizovanou ocel. Aplikuje se elektrostatickým nanášením.

 

Tryskání povrchů

Tryskání povrchů výrobků ocelovým granulátem, ocelovou drtí a balotinou.

 

Poplastování dílů a strojních součástí

Vyrábíme a vyvíjíme plastové ochranné povlaky a nánosy na strojní díly a součásti. Používáme technologii máčení a fluidního nanášení. Poplastování máčením.

Plastové ochranné lišty

Vyrábíme ochranné plastové lišty FLEXOSTRIP, které jsou vyrobeny z hliníku a PVC a slouží jako ochranný prvek transportních a jiných zařízení.

PVC plastisoly

Vyrábíme a vyvíjíme PVC plastisoly dle požadavků a specifikace zákazníka.

 

O nás

Společnost BSL Industrie a.s. se zabývá poplastováním strojních dílů a různých součástí pro průmysl a současně vývojem a výrobou plastových ochranných povlaků a nánosů, plastových krytek a poplastování kovových částí dle požadavků zákazníka technologií máčení (PVC Plastisoly), fluidního nanášení (PE, PA) a stříkáním.

Více

Kontakty

BSL Industrie a.s.
Nivnice u Uherského Brodu

Tel. +420 572 633 172
bsl@bslindustrie.cz