POPLASTOVANÍ DÍLŮ A STROJNÍCH SOUČÁSTÍ

Technologií poplastování získává součást nebo výrobek v místě aplikace povrchovou ochranu, která je velmi odolná vůči vnějším vlivům, proto je tato technologie používána zejména v automobilovém průmyslu, ale i v energetice, v potravinářství a dalších oborech. Poplastování se provádí PVC (plastisoly) a může být realizováno až do vrstev několika mm v různých barevných odstínech.

Použité technologie

Fluidní poplastování

Touto technologií je na povrch kovu (součástky ) nanášen prášek na bázi modifikovaných polyolefinů – termoplast. Tloušťka nánosu je v rozmezí 200 nm – 1000 nm. Výraznou vlastností je i přilnavost v méně přístupných místech součástí. Vlastnosti termoplastických povlaků nanášených fluidně:

Poplastování namáčením PVC

PVC Plastisoly jsou určeny pro technologii máčení. Používá se pro výrobu antikorozních, chemicky odolných, ochranných a dekorativních plastových povlaků na kovových předmětech, máčením na formy lze vyrábět krytky, držadla a technické tvarové dílce. Máčením se vytváří stejnoměrný povlak na povrchu formy nebo výrobku. Technologie máčení je určena pro výrobu antikorozních, chemicky odolných, ochranných a dekorativních plastových povlaků na kovových, předmětech. Máčením na formy lze vyrábět krytky, držadla a technické tvarové dílce.

Poplastování stříkáním

Poplastování plošných dílů až do rozměru 1000x4000mm.

Fotogalerie

 

Kontakty

BSL Industrie a.s.
Tel. +420 572 633 172
Fax +420 572 632 040
bsl@bslindustrie.cz